Medlemsorganisasjoner og kontaktpersoner

Her er en liste av organisasjoner (221) som har medlemmer i JoinGame med kontaktpersoner. Hvis kontaktperson ikke stemmer, så bare endre dette til riktig person.

Bedrifter (123)

360interaktiv-logo.jpg Kontakt: Eivind Røbekk Hagerup, 360 Interaktiv, ehagerup@gmail.com

ablemagic-logo.jpg Kontakt: Nina Fjelnset, Tisue The Game, nina@tisuthegame.com

agenius-logo.jpg Kontakt: Edvin Fladen, Agenius, edvin@agenius.no

Kontakt: Peter Måseide, Agens, peter@agens.no

Kontakt: Eric Eikrem, Agitatio, eric@agitatio.com

Kontakt: Sven Myhre, Amazing Games, sven@amazinggames.com

Kontakt: Marius Brendmoe, Arcanist Studio, marius.brendmoe@arcaniststudio.no

arm-logo.jpg Kontakt: Mario Blazevic, ARM Norway, mario.blazevic@arm.com

Kontakt: Jack Kristoffersen , Art Plant, jack@artplant.no

Kontakt: Reidar Jortveit, aPlay, reidar@aplay.no

Kontakt: Thomas Viken, Applicus, thomas@applicus.no

Kontakt: Roger Hansen, Apdan, xerilon@gmail.com

Kontakt: Eivind Sivertsen, Atmel, eivind.sivertsen@atmel.com

Kontakt: Gorm Tveit Eriksen, Biometric Game Studios, gorm@biometricgames.com

Kontakt: Krister Berntsen, BitSquad, krister@bitsquad.no

cmr-logo.jpg Kontakt: Thomas Landvik, Christian Michelsen Research, thomaslandvik@hotmail.com

Kontakt: Tomas Sandnes, Commodore, tomas@commodore.no

Kontakt: Sven Nilsen, Cutout Pro, post@cutoutpro.com

Kontakt: Tor Ivar Eikaas, Cyberlab, Tor.I.Eikaas@cyberlab.org

Kontakt: Eirik Moseng, Digiment Games, eirik@digimentgames.com

Kontakt: Dag Jomar Mersland, DJ Designs Ans, dagjomar@gmail.com

Kontakt: Einar Ingebrigtsen, DoLittle, einar@dolittle.com

Kontakt: Thomas Regin, DonRex Productions, rex@thomas-regin.com

Kontakt: Jo-Remi Madsen, D-Pad Studio, jo_remi_m@hotmail.com

ecogames.jpg Kontakt: Gry Nerjordet, Eco Games, gry@ecogames.no

Kontakt: Magnus Gustavsen, Embermoon Entertainment, mg@embermoon.com

Kontakt: Birger Bekkevold, ESP Group, bib@espgroup.no

Kontakt: Amit Ginni Patpatia, FatCow Games, amit@fatcowgames.net

frost-logo.jpg Kontakt: Thomas Solmund Næss Wollbekk, Thomas Solmund Næss Wollbekk

Kontakt: Jørgen Tharaldsen, FunCom, jtt@funcom.com

Kontakt: Filip Mauricio Fløgstad, Gamestop, filip.mauricio@gmail.com

Kontakt: Jone Aase, Gaz de France Norway, jone.aase@gazdefrance.no

Kontakt: Eistein Guldseth, GPE, eistein@gpe.no

Gullveig_logo Kontakt: Bjørn Enes, Gullveig AS, enes@gullveig.no

Kontakt: Jacob Buck, Guppyworks, jbuck@guppyworks.com

Kontakt: Andreas Wivestad, Headspin, andreas@headspin.no

Kontakt: Martin Stok, Hedmark Kunnskapspark, martin.stok@k-h.no

hdim-logo.jpg Kontakt: Henrik Dvergsdal, Henrik Dvergsdal IT & Media, henrik@hdim

hyperinteraktiv-logo.jpg Kontakt: Are Sundnes, Hyper Interaktiv, are@hyperinteraktiv.no

Kontakt: Rolf Risnes, Hyperlinkto AS, rolf@hyperlinkto.com

Kontakt: Jan-Anders Thorsveen, IBM, janathor@no.ibm.com

ideas2evidence-logo.jpg Kontakt: Turid Vaage, Ideas2Evidence, turid.vaage@ideas2evidence.com

Kontakt: Atle Hillmann, Illuminatics, atle@animatle.com

illustrata-logo.jpg Kontakt: Alexander Morland, Illustrata, alexander@illustrata.no

Kontakt: Espen Amdahl, IntraPoint, almdahl@gmail.com

Kontakt: Marius Øgaard, ITFornebu, mog@itfornebu.no

Kontakt: Thor Adriansen, KEYTOS, thor@keytos.biz

klapp-logo.jpg Kontakt: Rune Sandnes, Klapp Media, rune@klapp.no

Kontakt: Hans Westad, Kongsberg, hans.westad@kongsberg.com

Kontakt: Adrian Tingstad Husby, Krillbite Studios, adrian.husby@krillbite.com

Kontakt: Ronny Anderssen, Kybernesis, randerssen@kybernesis.com

Kontakt: Christian Lassem, Fifth Season AS / ManagerLeague.com, chrislas@managerleague.com

Kontakt: Thomas Viktil, mandarin, mandarin@mandarin.no

Kontakt: Atle Bredesen, Mediacircus E, atle@mediacircus.no

Kontakt: Frode Søreide, Media Farm, frode@mediafarm.no

Kontakt: Stein, Medieparken, stein@medieparken.com

mentalfish-logo.jpg Kontakt: Petter Sundnes, MentalFish, petter@mentalfish.com

Kontakt: Rune Zakariassen, Microsoft Norge, runez@microsoft.com

Kontakt: Kari Hovda, Minimedia, kari@minimedia.no

Kontakt: Torgeir Hofsli, Mobile Media, Torgeir@Hofsli.com

mobitroll-logo.jpg Kontakt: Alf Inge Wang, Mobitroll, alfw@idi.ntnu.no

Kontakt: Lasse Eriksen BJørseth, MottiMotti AS, lasse@mottimotti.com

Kontakt: Rune Trollebø, MWD Games, trollene@mwdgames.com

Kontakt: Amanda Dybel, National Oilwell Varco, amanda.dybel@gmail.com

Kontakt: Eirik Nesbakken, Naturlig Lederskap, eirik@naturlig-lederskap.no

Kontakt: Lage Thune Myrberge, New Media Generation, lage@nmg.no

Kontakt: Geir, Norbionics, geir@norbionics.com

Kontakt: Nina Bratland, NOGOJ, nina@telemuseum.no

Kontakt: Kim Rud Petersen, NordicBet, kim.rud.petersen@nordicgaming.com

Kontakt: Morten Christoffersen, Nordisk film, morten.christoffersen@nordiskfilm.com

Kontakt: Nina Bratland, Norsk Telemuseum, nina@telemuseum.no

Kontakt: Lars Martin Ottesen, Norsk-tipping, lars-martin.ottesen@norsk-tipping.no

Kontakt: Jarl Schjerverud, Odin Media, jarl@odinmedia.no

orgdot-logo.jpg Kontakt: Stein Sørlie, Orgdot Media Lab, stein@orgdot.com

outland-logo.jpg Kontakt: Kamilla Hedvig H. Myklebust, Outland, m.hedvig@gmail.com

Kontakt: Daniel Nilsson, Pan Vision, danielnilsson@gmail.com

Kontakt: Oddbjørn Dugan, Phidu Labs, oddbjorn.dugan@phidu.com

Kontakt: Anders Hillestad, Pinyin Games, anhillestad@pinyingames.com

Kontakt: Kim Daniel Arthur, PlayFish, kim@playfish.com

qvisten_logo.jpg Kontakt: Ove Heiberg, Qvisten Animation, ove@qvisten.no

Kontakt: Jahn Fredrik Reme, Recommended, privat@reme.as

Kontakt: Tinka Town, Ravn Studio, tinka@ravnstudio.no

{{:member:redthred-logo.jpg|}} Kontakt: Kester, Red Thread Games AS, kester@redthreadgames.com

Kontakt: Christoffer Riis, RiisDesign, christoffer.riis@gmail.com

Kontakt: Roald Høyer-Hansen, Rockandroald, roald@rockandroald.net

Kontakt: Ivar Moen, RockPocket Games, contact@rockpocketgames.com

Kontakt: Sven Erik Sandnes, Sandnes Media, post@sandnes-media.no

Kontakt: Tore Strand, Sceneservice, tore@sceneservice.no

screenplay-logo.jpg Kontakt: Knut Bjørgen, Screenplay, knubjo@gmail.com

Kontakt: Geir-Jarand Gilberg, Sett Media, geir.gilberg@gmail.com

Kontakt: Torstein Norendal, Sigarett Design, torstein.norendal@gmail.com

Kontakt: Alexander Eliesen, Skalden Studio, alexander@skalden.com

Kontakt: Stingback, Stingback Studios, stingbackstudios@gmail.com

Kontakt: Kjell Magne Derås, Skuggsjå, kjell@skuggsjaa.no

Kontakt: Geir Kottum, Smartad IT, geir.kottum@smartad.no

Kontakt: Erik Hoftun, Snowcastle Interactive, erik@snowcastle.no

sgv-logo.jpg Kontakt: Beate Våje, Social Games Ventures, beatev@socialgamesventures.com

Kontakt: Lars Fredriksen, Sogeti Norge, ha0njfk02@sneakemail.com

soullinked-logo.jpg Kontakt: Anders Bakke, Soul Linked, Anders Bakke

Kontakt: Knut-Olav Fjell, StatoilHydro, kofjell@broadpark.no

Kontakt: Andreas Johansen, Stormfjord AS, aj@stormfjord.com

Kontakt: Eirik Kjølner, Synchrontec AS, eirik.kjoelner@syncrotec.no

Kontakt: Andreas Ursin Aune, Tagline, andreas.hellebust@gmail.com

tapcat-logo.jpg Kontakt: Anders Hafreager, TapCat, anders@tapcat.is

Kontakt: Anne Marte Hjemås, Telenor, anne-marte.hjemas@telenor.com

Kontakt: Morten Versvik, TellU, morten.versvik@tellu.no

Kontakt: Erik Harg, TerraVision, erik.harg@terravision.no

Kontakt: Thomas Kristiansen, TK-Media, admin@tk-media.no

transistor-logo.jpg Kontakt: Jørgen Kirksæther, Transistor, joingame@transistor.no

Kontakt: ole goethe, Trollshade, ole@trollshade.com

Kontakt: Kristoffer Jetmundsen, Tumbleweed Interactive, krisjet@tumbleweedinteractive.com

Kontakt: Fredrik Sundt Breien, Turbo Tape Games, fredrik@turbotapegames.com

Kontakt: Geir Aaslid, Virtual Game Worlds As, geir@norbionics.com

Kontakt: Tore Waldeland, Visco Solutions, t.waldeland@visco.no

Kontakt: Alexander Keul, Visma, zakath@online.no

Kontakt: Kenneth Gangstoe, Viz Risk Management, kennethg@myrealbox.com

Kontakt: Torbjørn Engedal, VOCA as, torbjorn@voca.no

Kontakt: Remy Jensen, Wailing Ninja Studios, remy@wailingninja.com

Kontakt: Ari Mathiesen, Web & Circus, ari@webandcircus.com

Kontakt: Magnus Alvestad, Webstep, magnus.alvestad@gmail.com

Kontakt: Catherine Kahn, We need more data, catherine@weneedmoredata.com

Kontakt: Håkon Bertheussen, Wordfeud, haakon.bertheussen@gmail.com

Kontakt: Yngvill Hopen, Yngvill, post@yngvill.com



Internasjonale (21)

Kontakt: Bogdan Spanjevic, ApsArt, bogdan.spanjevic@apsart.org

Kontakt: Ricki Sickenger, Aventure SA, ricki@sickenger.com

Kontakt: Julie Heyde, Bandello, byheyde@gmail.com

Kontakt: Lenart Nacke, BTH, Lennart.Nacke@bth.se

Kontakt: Gunnar Wille, Dadiu, dadiu@dadiu.dk

devoteam-logo.jpg Kontakt: Kjell Thorvaldsen, DevoTeam, kjell.thorvaldsen@include-all.com

Kontakt: Sindre Askim Grønvoll, Dice Stockholm, sindre.groenvoll@gmail.com

Kontakt: Espen Aarseth, ITU, aarseth@itu.dk

Kontakt: Ole Goethe, Gloomshade, olegoethe@gloomshade.com

Kontakt: Preben Wik, KTH, preben@speech.kth.se

Kontakt: Jessica Enevold, Lund University, Enevold@itu.dk

sric-bi-logo.jpg Kontakt: Eilif Trondsen, SRI Consulting Business Intelligence, etrondsen@sric-bi.com

Kontakt: Eilif Trondsen, Strategic Business Insights, etrondsen@sbi-i.com

Kontakt: Jory Prum, studio.jory.org, me@jory.org

Kontakt: Jami Laes, Sumea

Kontakt: Torill Mortensen, Umeå universitet, torill.mortensen@humlab.umu.se

Kontakt: Pål Aarsand, Uppsala Universitet, pal.aarsand@ped.uu.se

ucsb_logo.jpg Kontakt: Anne Beate Maurseth, University of California Santa Barbara, anne.maurseth@ntnu.no

Kontakt: Patrick John Coppock, University of Modena & Reggio Emilia (UNIMORE), patrick.coppock@unimore.it

Kontakt: Joe Robins, Unity3D, jrobins@unity3d.com

Kontakt: Peder Johansen, Zeitguyz, peder.johansen@gmail.com



Media (16)

Kontakt: Truls Steinung, ABCTV, trulssteinung@gmail.com

adressa-logo.jpg Kontakt: Frode Singsaas, Adresseavisen, frode.singsaas@adresseavisen.no

Kontakt: Håvard Kvangarsnes, Aftenposten, havard.kvangarsnes@aftenposten.no

Kontakt: Ronald E. Hole, Bergens Tidende, ronald.hole@bt.no

Kontakt: Snorre Bryne, Dagbladet.no, snb@dagbladet.no

Kontakt: Jan Espen Pedersen, Direkte.TV, redaksjon@direkte.tv

Kontakt: Anders Hagen, Dagens Næringsliv, anders.hagen@dn.no

Kontakt: Thomas Heger, Gamer.no, thomas.heger85@gmail.com

Kontakt: Roger Evensen, Gamersweb.no, roger@gamersweb.no

Kontakt: Rune Håkonsen, NRK, runehak@gmail.com

rawcrew-logo.jpg Kontakt: Jostein Hakestad, Rad Crew, email@radcrew.net

Kontakt: Sverre Torp Solberg, Radio Revolt, sverrets@gmail.com

Kontakt: Greger Thorvaldsen, Spillmatic/Radio Nova, greger.thorvaldsen@me.com

Kontakt: Tormod Dag Fikse, Spillverket.no, tormoddf@gmail.com

Kontakt: Marius Kjørmo, Studentradioen i Bergen, majjan@gmail.com

Kontakt: Rune Fjeld Olsen, VG, runefo@gmail.com

Kontakt: Audun Rodem, yber.no, audunrodem@hotmail.com

Offentlige (24)

Kontakt: Vibeke Garrod, Bergen Offentlige Bibliotek, vibekeg@bergenbibliotek.no

buskerudfylkesbib-logo.jpg Kontakt: Beate Ranheim, Buskerud Fylkesbibliotek, beate.ranheim@bfk.no

Kontakt: Jonas Svartberg Arntzen, Drammensbiblioteket, jonarn@drmk.no

Kontakt: Ole Johan Grøndahl Hansen, Eidsberg kino og kulturhus, ojghansen@gmail.com

Kontakt: Kaja Hench Dyrlie, Filmfondet, kaja@filmfondet.no

Kontakt: Svenn Richard Andersen, Forbrukerrådet, sra@forbrukerradet.no

Kontakt: Sverre Helge Bolstad, Nettbiblioteket , sverrehelge@gmail.com

Kontakt: Olaug Råd, Forskningsrådet, olr@rcn.no

Kontakt: Tea Kristin Granhaug, Hedmark fylkesbibliotek, tea.granhaug@hedmark.org

Kontakt: Grete Sofie Thøgersen, Innovasjon Norge, Østfold, grtho@invanor.no

Kontakt: Dag Asbjørnsen, Kultur- og kirkedep., dag-asb@online.no

Kontakt: Ole Christian Tilset, Kunnskapsparken Hedmark, ole.christian@k-h.no

Kontakt: Marius Jarness, Lørenskog bibliotek, mjj@lorenskog.kommune.no

Kontakt: Thomas Hepsø, Medietilsynet, thomas.hepso@medietilsynet.no

Kontakt: Siri Tidemann-Andersen, Nasjonalbiblioteket, Siri.Tidemann-Andersen@nb.no

Kontakt: Sverre Helge Bolstad, Nett Biblioteket (Bergen Offentlige Bibliotek), sverrehelge@gmail.com

Kontakt: Margreta Tveisme, Nordal Grieg vgs, margreta.tveisme@hfk.no

Kontakt: Elin Merete Flannum, Permanenten Vestlandske Kunstindustrimeseum, elin.flannum@kunstmuseene.no

Kontakt: Ine Marit Torsvik Bertelsen, Rogaland fylkeskommune, ine.bertelsen@rogfk.no

Kontakt: Jørund Høie Skaug, Senter for IKT i utdanning, jhs@iktsenteret.no

Kontakt: Erik Jåtten, Sola kommune, eirik.jaatten@sola.kommune.no

Kontakt: Jannicke Husevåg, Sør-Trøndelag Fylkeskommune, jannicke.husevag@stfk.no

varoykommune-logo.jpg Kontakt: Lill Eilertsen, Værøy kommune, lili_strand@yahoo.com

ostbytunetskole-logo.jpg Kontakt: Hilde Aske Dahl, Østbytunet Skole, hilde.dahl@oestbytunet.no



Universitet/Høyskole/Forskning (27)

Kontakt: Svein E. Martinussen, FFI, svein.martinussen@ffi.no

Kontakt: Kjetil Eide, Høgskolen i Bergen, kjetile445@gmail.com

hibo-logo.jpg Kontakt: Henrik Dvergsdal, Høgskolen i Bode, henrik.dvergsdal@hibo.no

Kontakt: Olaf H. Graven, Høgskolen i Buskerud, olaf.hallan.graven@hibu.no

Kontakt: Tone Vold, Høgskolen i Hedmark, tone.vold@osir.hihm.no

Kontakt: Hans Henrik Hvoslef, Høgskolen i Lillehammer, hundreh@hotmail.com

Kontakt: Arne Lakså, Høgskolen i Narvik, ala@hin.no

Kontakt: Ståle A. Nygård, Høgskolen i Nord-trøndelag, stale.a.nygard@hint.no

Kontakt: Martin Kolodzik, Høgskolen i Østfold, tunegutt@hotmail.com

Kontakt: Torill Mortensen, Høgskulen i Volda, torillem@gmail.com

Kontakt: Frode Gilberg, Høgskolen i Gjøvik, frode.gilberg@hig.no

Kontakt: Geir Meyer, Institute for Energy Technology, geir.meyer@hrp.no

Kontakt: Eivind Brevik, NITH, eivind.brevik@nith.no

Kontakt: Vidar Gloppen, Noroff, vidar.gloppen@gmail.com

Kontakt: Ellen Brox, NORUT, ellen.brox@norut.no

Kontakt: Alf Inge Wang, NTNU, alfw@idi.ntnu.no

Kontakt: Per Aarvik, Kunsthøgskolen i Bergen, per.aarvik@khib.no

Kontakt: Ole Christian Alfheim, RMIT University, olecalfheim@yahoo.no

Kontakt: Ingrid Kjørstad, Statens institutt for forbruksforskning, ingrid.kjorstad@sifo.no

Kontakt: Carsten Griwodz, Simula Research Laboratory, griff@simula.no

Kontakt: Dagfinn Moe, Sintef, dagfinn.moe@sintef.no

Kontakt: Ann-Sissel Myrlund, Studiesenteret, ann.sissel.myrlund@studiesenteret.no

Kontakt: Oddgeir Tveiten, Universitetet i Agder, oddgeir.tveiten@uia.no

Kontakt: Kristine Jørgensen, Universitetet i Bergen, kristine.jorgensen@infomedia.uib.no

Kontakt: Kjartan Müller, Universitetet i Oslo, kjartan@muller.no

Kontakt: Holger Pötzsch, Universitetet i Tromsø, holger.potzsch@uit.no

Kontakt: Anita Leirfall, Universitetet for Miljø- og Biovitenskap, anita.leirfall@umb.no



Andre organisasjoner (10)

Kontakt: Robin Garen Aaberg, Communica, technocake@komsys.org
Kontakt: Kristoffer Lervik, Cloverpage, kristoffer.lervik@cloverpage.com
Kontakt: Mikal Kvamsdal, Hyperion, n4f@n4f.no
Kontakt: Benedicte Soland (leder NGA11), Norwegian Game Awards, nga@gameawards.no
Kontakt: Silje Sevendal, NHO, silje.sevendal@nho.no
pedsmia-logo.jpg Kontakt: Bjørn S. Erga, PedSmia, bjorn@pedsmia.no
Kontakt: Håvard Stene Skjærvik, Spillmodding.no, wolferey@spillmodding.no
spillpikene-logo.jpg Kontakt: Linn Søvig, Spillpikene.no, linnsovig@gmail.com
Kontakt: Kim Sørenssen, StudiebyEN, kim@studiebyen.no
Kontakt: Bjørn Eriksen, XIOCO, addexio@xioco.no